sobota, 24 listopada 2012

łaaaaa! studenci znowu jedzą!

Kochani. Córa marnotrawna powróciła do garów.
Nie wiem, jak się wytłumaczyć z tego marnotrawienia. Miałam kryzys pomysłów na życie i na gotowanie, ale się odnalazłam, mam tak mało wolnego czasu, że pierogi z Biedronki i pizza na telefon lądują na stole częściej niż cokolwiek innego, więc to chyba najlepszy moment na wznowienie bloga - mam nadzieję, że zmotywuje mnie to do wyciągania garów trochę częściej. Zwłaszcza, że tych nowych garów się trochę nazbierało - wok ceramiczny, formy do muffinów i rękaw do kremu^^... karmienie się i karmienie ludzi zaczęło znów sprawiać frajdę, z czego cieszą się współlokatorzy i znajomi dalsi i bliżsi.
Co do znajomych, muszę przyznać, że niezmiernie pochlebiały mi głosy: "Aga, wróć na bloga, bo nie wiem, co do garnka włożyć...":). Dzięki więc tym, co kopali mnie systematycznie w... patelnię, za wytrwałośc i cierpliwość.
Żal mi tylko, że miałam trochę przepisów zrealizowanych, których wiosną nie miałam czasu opracować i wrzucić, bo już ich w tym sezonie nie umieszczę - o botwinkę np. pod koniec listopada trochę trudno... Tak czy inaczej - jestem i ruszam z kopyta. Już jutro na talerzu -nadziewane roladki, kuskus i drink. Jak powrót, to na bogato, hej.
  Przy okazji - podobają Wam się nowe kolory?
 5 komentarzy:

 1. No, ja tu szperałam kilka razy za zupą cebulową i tak czasem nie wiedziałam, co gotować. Chciałam zgapić od Drewniewskiej, ale nic nie gotowała! Kolory - ok, gdyby te zdjęcia w nagłówku poprawić w GIMPIE. Bo jest wszędzie żółte światło i słaby kontrast. Ale ogólnie wolałam też te kolorowe cukierki... :) Pozdro z piątki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaśka, ja to światło robiłam trzy godziny...:(

  OdpowiedzUsuń
 3. oklaski, oklaski :) czekam na jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, ja uwielbiam gotować i wiele Waszych przepisów wykorzystałam :) Są naprawdę pyszne! Chciałabym się Was jednak doradzić w nieco innej sprawie ale związanej z Wami. Planuję od tego roku iść na studia, ale nie wiem na jaki kierunek się zdecydować myślę nad administracją... jednak obecnie istnieje tyle kierunków, że wybór jest naprawdę ciężki :( Co Wy sądzicie , czy Waszym zdaniem jest to dobry kierunek? Liczę na Waszą pomoc,a i jeszcze jedna ważna kwestia jeśli chodzi o uczelnie, przejrzałam kilka w Bydgoszczy bo stamtąd pochodzę i natrafiłam na http://www.wsb.pl/ Czy ktoś z Was tam studiował? Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

  OdpowiedzUsuń

Durszlak.pl