czwartek, 8 grudnia 2011

KONKURS!! z nagrodaaami:)

Kochani,
święta się zbliżają, nie wszyscy jeszcze poczuli ten nastrój, więc żeby poczuli, organizujemy konkurs.

Zasady są proste: potrawa zimowa lub w klimacie świątecznym, taka, którą można przygotować w studenckim mieszkaniu lub akademiku i poczęstować przyjaciół. Może to być też świąteczny prezent kulinarny, np. ciasteczka. Ma być prosto, niedrogo (do powiedzmy 20 zł), pomysłowo, i żeby nie było za dużo pracy ani bałaganu:).

Przepisy należy zrealizować i dodać do akcji mikserowej lub durszlakowej (mamy pewne problemy, durszlak dołączy później, jeśli nie wcale...), jeśli nie należycie do żadnego z tych "zgrupowań", a macie kulinarnego bloga, to link do Waszego posta umieśćcie w komentarzu. Wasze posty powinny zawierać baner naszej akcji. Jeżeli natomiast nie blogujecie - realizację możecie wysłać nam e-mailem: samawkuchni@gmail.com.

Akcja trwa od 11 do 22 grudnia, wyniki konkursu ogłoszone zostaną po świętach (zastrzegamy sobie subiektywną ocenę, ale solidnie uzasadnioną).

W najbliższym czasie na facebooku szukajcie sondy-głosowania na temat nagrody - mamy kilka pomysłów:).
Czekamy z niecierpliwością na Wasze pomysły!:)

6 komentarzy:

 1. Fajny konkurs, zapraszam także do konkursu na moim blogu http://wlodarczyki.net/mopswkuchni/?p=2902
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. O, znajome klimaty - na pewno wezmę udział! Tymczasem zapraszam też do mnie - konkurs urodzinowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, bo studenci (myślę, że szczególnie Ci którzy mieszkają w akademikach)potrzebują pomysłów nie tylko na makaron z serem;). O. Przypomniało mi się, że znam prosty, łatwy i pyszny przepis na kaszę. To jakaś odmiana:D

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie dlatego powstał ten blog:)
  jeśli Twój przepis na kaszę można nazwać "studenckim" i masz ochotę na wpis gościnny u nas, to odezwij się: samawkuchni@gmail.com.
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://mowia-weki.blogspot.com/2011/12/pomidorowa-kasza-gryczana-z-greckim.html Nie wytrzymałam:D Zapraszam! Buja kasza!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodałam parę propozycji z mojego bloga http://straga.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń

Durszlak.pl